Zarejestruj się Zaloguj się

PARTNER.WAPACZ.PL: Pytania i odpowiedzi

JAK MOŻNA WYKORZYSTAĆ KODY?

Kody to dobry, prosty i darmowy sposób na wprowadzenie płatnego dostępu do swojego serwisu. Kody Twoi Klienci otrzymają za pomocą SMSów. Ty nie martwisz się o ściąganie należności, wystawianie i wysyłanie faktur. Twoi klienci nie muszą tracić czasu w kolejkach w banku czy na poczcie a z usług mogą korzystać natychmiast po otrzymaniu kodu.

Bez względu na to czy oferujesz dostęp do archiwum swojego serwisu, tanie usługi internetowe czy też oferujesz raporty - dzięki naszym usługom, dotrzesz do blisko 16 mln osób korzystających z telefonów GSM.

Bez żadnych opłat wstępnych, miesięcznych opłat abonamentowych czy innych ukrytych kosztów.

JAK TO DZIAŁA I GDZIE W TYM SĄ PIENIĄDZE?

Zasada jest prosta. Jeśli planujesz sprzedawać jakąś usługę pomyśl o tokenach jako metodzie dostępu do tych usług - zarejestruj się w naszym serwisie. Każdej Twojej usłudze zostanie nadany konkretny numer (identyfikator), a usługa ta zostanie przypisana do konkretnego numeru Premium SMS (czyli numeru, na którego wysłanie SMS kosztuje więcej niż wysłanie zwykłego SMSa).

Zainteresowani Twoimi usługami będą wysyłać SMS na nasz specjalny numer o treści 'MP numer_usługi'. Za każdy taki SMS Ty otrzymasz prowizję - niejako zapłatę za swoje usługi. Użytkownik, który SMS wysłał - otrzyma SMSem kod (8 lub 16 znakowy), który będzie uprawniał do skorzystania z Twojej usługi.

Zastrzegamy sobie również prawo do anulowania lub zmniejszenia prowizji w sytuacji, w której operator (operatorzy) odmówią wypłaty części lub całości należnych prowizji dotyczących danego partnera. Z uwagi na długi czas rozliczeń oraz wykrywania potencjalnych nieprawidłowości nie można wskazać czasu 'przedawnienia' tego typu sytuacji.

Więcej informacji znajdziesz w dziale Jak to działa.

JAKIE NUMERY PREMIUM SMS SĄ DO WYKORZYSTANIA?

Dla każdej z usług można wybrać dowolną taryfikacje:

 • 1 zł (7116)
 • 2 zł (7216)
 • 3 zł (7316)
 • 4 zł (7416)
 • 5 zł (7516)
 • 6 zł (7616)
 • 9 zł (7916)
 • 19 zł (91916)
 • 25 zł (92516)

CZEGO BĘDZIESZ POTRZEBOWAŁ?

Od strony technicznej - niewiele. Musisz jedynie przystosować system po swojej stronie do współpracy z kodami. Prosta baza danych, prosty skrypt i możesz zacząć zarabiać. Przykładowe skrypty znajdują się w dokumentacji dostępnej po zalogowaniu.

To my zapewniamy całe rozwiązanie łączące świat GSM z internetem. Ty nie płacisz za to nic - ani jednorazowo, ani miesięcznie. Nie musisz podpisywać umów z operatorami, płacić za numery i podłączenie do centrum SMS operatorów.

JAKIE SĄ WARUNKI WSPÓŁPRACY?

W trosce o bezpieczeństwo subskrybentów podejmiemy współpracę wyłącznie z podmiotami gwarantującymi wywiązanie się ze swoich zobowiązań. Minimum w przypadku osób prywatnych to posiadanie NIPu. Niedopuszczalna byłaby bowiem sytuacja, w której osoba wysyła SMS płacąc za to np. 9 zł, a w zamian otrzymuje token, który nie służy do niczego.

Drugim warunkiem jest podkreślanie (oznaczenie logo, linkiem i ew. informacją słowną w regulaminie usług), że system kodów SMS powstał we współpracy z KODY.WAPACZ.PL.

Trzeci warunek dotyczy tylko firm korzystających z usługi kody.wapacz.pl i sprowadza się do podpisania drukowanej umowy.

Więcej informacji znajduje się w dokumentacji i szczegółowych warunkach współpracy dostępnych po zalogowaniu się.

JAKIE SĄ WYMOGI STAWIANE DLA SERWISU, W KTORYM MAJĄ BYĆ WYKORZYSTANE TOKENY KODY.WAPACZ.PL?

 • zgłaszany serwis nie może znajdować się w darmowej domenie.
 • musi mieć zapewniony komercyjny hosting.
 • serwis nie może zawierać treści niezgodnych z prawem w tym między innymi informacji o hakowaniu, pornografii, informacji o narkotykach i związanymi z nimi akcesoriami, każdej innej treści promującej nielegalną działalność, lub która w jakikolwiek sposób narusza prawo.

JAKIE SĄ OGRANICZENIA W PRZYPADKU ZGŁASZANYCH USŁUG?

 • poprzez kody.wapacz.pl nie mozna przeprowadzac wszelkiego rodzaju akcji charytatywnych, darowizn oraz sponsoringu.
 • zabronione jest przeprowadzanie poprzez kody.wapacz.pl konkursów, quizów SMS.
 • nie jest dopuszczalne świadczenie usług niezgodnych z prawem (np. nielegalnego udostępnienia plików czy innych treści)
 • odrzucane będą usługi typu "Dostęp do download" - każda zgłaszana usługa musi być dokladnie opisana.
 • zabronione jest udostępnianie jakichkolwiek plików bez zgody ich właściciela.
 • w przypadku wykrycia udostępniania usługi innej niż pierwotnie zgłoszonej poprzez kody.wapacz.pl następuje blokada konta a zarobiona prowizja ulega przepadkowi.

UWAGA ! Nawet jeśli pierwotnie usługa została zaakceptowana przez kody.wapacz.pl, w przypadku świadczenia tego typu usług zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania lub odmowy wypłaty należnej prowizji.

CO JEST DOKŁADNIE PRZEDMIOTEM UMOWY I JAKA JEST ISTOTA USŁUGI?

Nasz serwis zobowiązuje się do wygenerowania właściwych tokenów oraz przesłania ich na żądanie użytkowników telefonów komórkowych. Dodatkowo za każdy zamówiony token wypłacimy Ci prowizję - zależną od numeru przez który kod został zamówiony. Generalnie - istotą usługi jest przesłanie użytkownikowi odpowiedniego tokena i wypłacenie Ci za to prowizji.

JAK ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

Należy się zarejestrować, podając przy tym dokładnie do czego mają służyć tokeny.

UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo do odmowy współpracy w tym bez podania przyczyn. Gwarantujemy jednak, że w każdym wypadku udzielimy odpowiedzi.

Masz dodatkowe pytania lub wątpliwości - pisz

Zarejestruj


Catchable fatal error: Object of class ModelAndView could not be converted to string in /var/www/wapacz_pl/partner_wapacz_pl/index.php on line 94